+370 613 17515 (lt)

+370 671 53387 (Viber, WhatsApp)

Liejimas

Po dizaino ir spausdinimo etapų Jūsų ateities modelis turėtų būti parengtas liejimo procedūroms. Liejimo poceso metu objektas yra sukuriamas pilant išlydytą metalą į formą ir ją atšaldant. Liejimo procesas susideda iš keletos esminių žingsnių ir yra mūsų pilnai veikiančios tauriųjų metalų liejimo laboratorijos kasdieninis procesas. Mūsų kompanija siūlo aukštos kokybės liejimo ir liejinio apdirbimo paslaugas mūsų nuolatiniams klientams, kurie glaudžiai bendradarbiauja su mumis kitose mūsų bendrovės teikiamose paslaugose.

Aptarsime visus Jūsų reikalavimus nežiūrint į tai ar tai būtų pakartojimas, ar visiškai naujai kuriamas modelis. Atlikę modelio liejimą, mes jį švelniai supakuosime į paketą ir parengsime saugiam pristatymui. Po galutino susitarimo visi Jūsų modeliai bus parengti pristatymui. Modeliai, turintys defektus ar sugadintus paviršius, bus iš naujo atspausdinti ir išlieti!

Prieš pradėdami liejimo procesą mes atidžiai dirbame mūsų vaško kambaryje siekdami įsitikinti, kad pilnai supratome Jūsų reikalavimus, tauriojo metalo tipus, kainas, spalvas ir kitą informaciją, kurią vartotojas yra pateikęs elektroniniu būdu!

Pagal kliento pageidavimą, atlikus liejimo procedūras, taip pat gali būti teikiama ir liejinio apdirbimo paslauga.

Daugiau informacijos apie liejimą ir liejinio apdirbimo paslaugas galime suteikti el. paštu info@3djuvelyrika.lt.

partneriai

Aukštos kokybės

Greitas pristatymas

24/7 parama

14 - Diena grįžta