+370 675 57342
LT
+370 671 53387
EN
+370 671 53374
RU

Apie mus

Lorem ipsum dolor sit amet

3D Juvelyrikos studija yra pirmoji Kaune įsikūrusi kompanija, kuri profesionaliai užsiima papuošalų gamybos pramone, naudojant 3D technologiją ir kompiuterinį dizainą jų gamyboje.

“Mes esame čia tam, kad padėtume juvelyrams, kuriant unikalių modelių šedevrus bei mėgaujantis kūrybiniu papuošalų kūrimo procesu. Mes siūlome gaires, kaip būtų galima išvengti bereikalingų veiksmų ir galiausiai susikurti, kad ir pirmąjį prototipą ar išbaigtą gaminį”.

3D Juvelyrikos studiją sudaro talentingų bei kūrybingų juvelyrų ir dizainerių komanda, turinti daugiau nei 25 metų patirtį ir išsamias žinias juvelyrikos gamybos pramonėje. Mes glaudžiai ir individualiai bendradarbiaujame su kiekvienu mūsų klientu, kuriant ir plėtojant kad ir labiausiai unikalius bei originalius Jūsų fantazijos modelius. Ir nesvarbu, ar siekiama sukurti bižuterijos, prabangų papuošalą ar koncepciją Jūsų juvelyrikos kolekcijai!

Mes kuriame įvairiausių rūšių papuošalus ir aksesuarus: nuo sužadėtuvių žiedų, vestuvinių žiedų, koljė, apyrankių, auskarų ir reljefo dizaino, nuo paprasčiausių modelių iki sudėtingo be jokių apribojimų juvelyrikos dizaino.

Mes taip pat kuriame prabangius papuošalus privatiems klientams.

Jeigu turite idėją ar nuotrauką ir norite turėti Jūsų išskirtinio modelio papuošalą, nedvejodami registruokitės konsultacijai pas juvelyrą. Mūsų juvelyras, turintis ilgametę patirtį, padės Jums susikurti realų Jūsų vaizduotės modelį. Mes dalinamės nuotraukomis ir kita informacija su mūsų klientais dar iki modelio užbaigimo tam, kad būtume tikri, kad galutinis produktas, kurį gausite suteiks Jums teigiamas emocijas bei tikrą pasitenkinimo jausmą ….

Mes esame įsikūrę Kaune ir dirbame su klientais visoje Europoje.